Wszystko jest możliwe, tak długo jak angażujesz w to swój umysł swoją pracę i swój czas.


Michael Phelps

Energia umysłu
jest energią życia...

Arystoteles

Coaching

Proces coachingowy dzięki pytaniom i odpowiednio dobranym narzędziom pomaga klientowi wydobyć potencjał jaki w nim drzemie w celu podjęcia zmian i ruszenia do przodu. Praca leży głównie po stronie klienta. Zadaniem coacha jest wzmacnianie oraz wspieranie, ale to klient odkrywa swoje zasoby. Coach prowokuje do myślenia, wyciągania wniosków, stymuluje do maksymalizacji swoich możliwości.

W każdym z nas są pytania i odpowiedzi, a przede wszystkim potencjał. I właśnie proces coachingowy pomaga to wykorzystać. Coaching pomaga ustalić życiowe priorytety i wyznaczyć ścieżkę zgodną z własnym systemem wartości. Przeznaczony jest zarówno dla osób pragnących coś w swoim życiu zmienić jak i dla osób, które planują i myślą o przyszłości, potrzebują motywacji, większej pewności siebie lub chcą pozbyć się złych nawyków i zredukować stres.

Brzmi banalnie, a jednak…

Coaching pomaga zrobić pierwszy krok przez świadome dokonywanie zmian i wyjście ze strefy komfortu, przekraczać własne ograniczenia, poznać lepiej samego siebie i znaleźć swoją równowagę życiową.

To co dzieje się w naszej głowie ma wpływ na to co w życiu osiągamy. Warto spojrzeć więc na życie z szerszej perspektywy.
 
powrót do listy