Wszystko jest możliwe, tak długo jak angażujesz w to swój umysł swoją pracę i swój czas.


Michael Phelps

Energia umysłu
jest energią życia...

Arystoteles

O mnie

Witam serdecznie na mentalnie.pl

Nazywam się Natalia Witkowska i od dłuższego czasu biłam się z myślami w jaki sposób podzielić się z innymi swoimi pasjami, w dodatku tak żeby przyniosło to coś dobrego. Tak właśnie narodził się pomysł na mentalnie.pl

Z wykształcenia jestem socjologiem, a na co dzień trenerem umiejętności psychospołecznych, trenerem mentalnym, trenerem EEG-Biofeedback i coachem. Pracuję w obszarze rozwoju osobistego indywidualnie oraz grupowo metodą warsztatową. Bliska jest mi teoria uczenia się przez doświadczenie i przeżywanie emocji. Rozwój osobisty i sport to dwie moje największe pasje, w których się  realizuje i chcę dzielić się z innymi, a w szczególności z najmłodszymi bo praca z dziećmi jest szalenie satysfakcjonująca i prawdziwa.

,,Powiedz mi, a zapomnę, pokaż mi, a zapamiętam, pozwól mi zrobić, a zrozumiem.'' - Konfucjusz

Sport towarzyszy mi od kiedy pamiętam. Z wielkim sentymentem wspominam pierwsze złote medale zdobywane ze szkolną drużyną koszykówki, treningi tenisa stołowego i nie jedne zawody lekkoatletyczne. Od kilku lat swoją sportową pasję rozbudowałam o pływanie, rower i rolki. Pamiętam stres przed zawodami i setki kłębiących się myśli, które nie wpływały korzystnie na moje samopoczucie i formę. Teraz wiem, że głowę trzeba trenować tak samo jak mięśnie.

Rozwijanie umiejętności mentalnych ułatwia pokonywanie trudności podczas zawodów, treningów, wystąpień i prowadzi do rozwijania potencjału, ale nie tylko, bo mentalnie.pl odnosi się do sposobu myślenia i postrzegania świata oraz otaczającej nas rzeczywistości. Jestem więc dla tych którzy chcą coś w życiu zmienić, ruszyć z miejsca, zmienić nawyki, albo po prostu pogadać, napisać. Generalnie wszystko wydaje się być bardzo oczywiste i banalne, a jednak często nie zmieniamy nic bo w sumie jest dobrze tak jak jest. Ale czy na pewno? Może właśnie teraz jest czas na chwilę refleksji. Czego tak naprawdę chcę? Jak chcę się czuć ?

Prywatnie jestem żoną i mamą energicznej i uśmiechniętej Niny, która napędza i motywuje mnie do działania. Ona zaraża mnie swoją radością i uśmiechem, a ja ją moimi pasjami. Razem chodzimy na basen, jeździmy na rowerze i chodzimy na zajęcia muzyczne. Jak każdy rodzic chcę świadomie wychowywać swoje dziecko i zapewnić mu  jak najlepsze warunki rozwoju. Oprócz tego w moim życiu nie może zabraknąć muzyki, książek, kina, gór, morza, szaleństwa ale także chwili refleksji.

Chciałabym aby mentalnie.pl było miejscem, które Cię zainspiruje i zmotywuje do działania tak samo jak mnie czyli w pełni świadomie i z wielkim optymizmem. Znajdziesz tutaj na pewno coś dla siebie. Będzie o sporcie, o emocjach, o relaksie i o motywacji, o wsparciu, o ciężkiej pracy i o wyjściu ze strefy komfortu.

„Ponieważ nic nie jest niemożliwe, człowiek powinien mieć wielkie marzenia. Im większe, tym lepiej.” – Michael Phelps
 
Nawiązując do powyższych słów multimedalisty, logo nie jest przypadkowe, jest dokładnie takie jakie chciałam. Dla mnie to szczyty, których chcę sięgać, a właściwie to zdobywać. Mentalnie.pl - to osiąganie celów. Ty też możesz. Ja już zrobiłam swój pierwszy krok. Najważniejsze żeby mierzyć wysoko i próbować nawet jakby coś miało być nie po twojej myśli.

„Nie obawiaj się porażki-to nie porażka a mało ambitny cel jest błędem. W wielkiej próbie honorowo jest nawet polec.”Bruce Lee
 
Pamiętaj, że porażka to tylko informacja zwrotna dla Ciebie o tym co trzeba poprawić i nad czym ciężej popracować!
 
Trzymam za Ciebie kciuki i zapraszam na mentalnie.pl