Wszystko jest możliwe, tak długo jak angażujesz w to swój umysł swoją pracę i swój czas.


Michael Phelps

Energia umysłu
jest energią życia...

Arystoteles

O mnie

Witam serdecznie na mentalnie.pl

Nazywam się Natalia Witkowska i od dłuższego czasu biłam się z myślami w jaki sposób podzielić się z innymi swoimi pasjami, w dodatku tak żeby przyniosło to coś dobrego. Tak właśnie narodził się pomysł na mentalnie.pl

Z wykształcenia jestem socjologiem, a na co dzień zajmuję się treningami biofeedback,  treningiem mentalnym  oraz coachingiem. Rozwój osobisty i sport to dwie moje największe pasje, w których się  realizuje i chcę dzielić się z innymi, a w szczególności z najmłodszymi bo praca z dziećmi jest szalenie satysfakcjonująca i prawdziwa.

Sport towarzyszy mi od kiedy pamiętam. Z wielkim sentymentem wspominam pierwsze złote medale zdobywane ze szkolną drużyną koszykówki, treningi tenisa stołowego i nie jedne zawody lekkoatletyczne. Od kilku lat swoją sportową pasję rozbudowałam o pływanie, rower i rolki. Pamiętam stres przed zawodami i setki kłębiących się myśli, które nie wpływały korzystnie na moje samopoczucie i formę. Teraz wiem, że głowę trzeba trenować tak samo jak mięśnie.

Rozwijanie umiejętności mentalnych ułatwia pokonywanie trudności podczas zawodów, treningów, wystąpień i prowadzi do rozwijania potencjału, ale nie tylko, bo mentalnie.pl odnosi się do sposobu myślenia i postrzegania świata oraz otaczającej nas rzeczywistości. Jestem więc dla tych którzy chcą coś w życiu zmienić, ruszyć z miejsca, zmienić nawyki, albo po prostu pogadać, napisać. Generalnie wszystko wydaje się być bardzo oczywiste i banalne, a jednak często nie zmieniamy nic bo w sumie jest dobrze tak jak jest. Ale czy na pewno? Może właśnie teraz jest czas na chwilę refleksji. Czego tak naprawdę chcę? Jak chcę się czuć ?

Prywatnie jestem żoną i mamą energicznej i uśmiechniętej Niny, która napędza i motywuje mnie do działania. Ona zaraża mnie swoją radością i uśmiechem, a ja ją moimi pasjami. Razem chodzimy na basen, jeździmy na rowerze i chodzimy na zajęcia muzyczne. Jak każdy rodzic chcę świadomie wychowywać swoje dziecko i zapewnić mu  jak najlepsze warunki rozwoju. Oprócz tego w moim życiu nie może zabraknąć muzyki, książek, kina, gór, morza, szaleństwa ale także chwili refleksji.

Chciałabym aby mentalnie.pl było miejscem, które Cię zainspiruje i zmotywuje do działania tak samo jak mnie czyli w pełni świadomie i z wielkim optymizmem. Znajdziesz tutaj na pewno coś dla siebie. Będzie o sporcie, o emocjach, o relaksie i o motywacji, o wsparciu, o ciężkiej pracy i o wyjściu ze strefy komfortu.

„Ponieważ nic nie jest niemożliwe, człowiek powinien mieć wielkie marzenia. Im większe, tym lepiej.”Michael Phelps
 
Nawiązując do powyższych słów multimedalisty, logo nie jest przypadkowe, jest dokładnie takie jakie chciałam. Dla mnie to szczyty, których chcę sięgać, a właściwie to zdobywać. Mentalnie.pl - to osiąganie celów. Ty też możesz. Ja już zrobiłam swój pierwszy krok. Najważniejsze żeby mierzyć wysoko i próbować nawet jakby coś miało być nie po twojej myśli.

„Nie obawiaj się porażki-to nie porażka a mało ambitny cel jest błędem. W wielkiej próbie honorowo jest nawet polec.”Bruce Lee
 
Pamiętaj, że porażka to tylko informacja zwrotna dla Ciebie o tym co trzeba poprawić i nad czym ciężej popracować!
 
Trzymam za Ciebie kciuki i zapraszam na mentalnie.pl